מזמינים אתכם לבקר אותנו
גם ברשתות החברתיות,
בדף הפייסבוק ובגוגל פלוס

        

  

 

עורך דין תעבורה באשדוד

דף הבית >> דיני תעבורה ועונשים >> עורך דין תעבורה באשדוד


עורכת דין תעבורה גל אביהוד

עו"ד גל אביהוד - היא מהמקצועיים והמיומנים בתחום התעבורה באשדוד והסביבה. נסיונה המגוון הינו משני צידי המתרס: כתובעת תעבורה במשטרה, במרחב לכיש, מחד, וכבכירה באחד המשרדים המובילים בירושלים מאידך. רזומה כזה, והיכרות מעמיקה של המערכת כולה, על בוריה, יהפכו להיות היתרון המשמעותי ביותר של הלקוח, לבד מהיותו בידיים האמונות של משרדנו.
 
תובעת תעבורה במשטרת ישראל
כעורכת דין תעבורה באשדוד, וכמי שהיתה, כאמור, תובעת במרחב לכיש, החולש גם על העיר אשדוד וסביבתה, מכירה היטב עורכת הדין אביהוד את הנפשות הפועלות בגזרה: את הפונקציות המשפטיות והפיגורות המשטרתיות העוסקות בתביעות התעבורה. כאשר דנים בתיקים משפטיים, מהווה קשת ההיכרויות הזו יתרון כאשר מנסים להגיע להסדרים. הדברות ישירה מתוך היכרות אישית מאפשרת לעיתים הגעה לפתרון מהיר שמתגבש לשביעות רצון כל הצדדים.
 
עורכת דין תעבורה באשדוד
עורך דין תעבורה הממוקם באשדוד נהנה מהיתרון של היכרות העיר והאזור כולו, על הסדרי התנועה והתחבורה שבהם. היכרות זו מאפשרת הבנה עמוקה יותר של הנסיבות בכל מקרה, ומקלה על מציאה של נקודות התורפה של תביעה אפשרית, או הצגת נסיבות מקלות - אם וכאשר ישנן כאלה.
בנוסף – משרדנו, אשר נמצא בעיר, מקל על הנגישות הפיזית של הצוות לכל מי שזקוק לייעוץ, להכוונה ולליווי משפטי של עורך דין בתחום התעבורה בעיר אשדוד ובסביבותיה.

ובמקרה הצורך...
אם יש לך עניין תעבורתי כלשהו, ועליך לבחור עורך דין תעבורה, בוודאי אם אתה מאזור אשדוד, חשוב לבחור נכון: להתייחס לוותק ולנסיון בתחום המשפטי הספציפי, לבדוק הסטוריה של הצלחות, להתייחס לנגישות, לעניין של קיום פגישות בנוחות, לזמינות הפיזית של מי שעליך לפגוש, לרמת ההיכרות שלו עם אתרי ההתרחשות, ולקשת ההיכרויות הפרסונליות שלו. ובנוסף, לעיתים עסקינן בהליך משפטי מתגלגל, שטומן בחובו לחצים, מתחים וחוסר וודאות, וכאן בא ביתר שאת האקס-פקטור, היתרון המהותי שלנו - הגישה השירותית והיחס שלנו ללקוח!

אז שלא נזדקק. אבל אם בכל זאת יעלה הצורך - אנחנו כאן לשרותך.

 
 
האורגים 35 (בניין בר סנטר) קומה 3 משרד 312, אשדוד
טלפון:

08-8660722
050-3522055


רחוב האורגים 35, אשדודצור קשר

 
גל אביהוד ושות' - משרד עורכי דין. רח' האורגים 35, בניין בר סנטר, קומה 3 משרד 312, אשדוד.    טלפון  08-8660722     פקס. 08-8660733    דוא”ל  info@avihod-adv.co.il
כל הזכויות שמורות: גל אביהוד ושות'  ©


 


PushUp | Digital Marketing